dsdsa

O Mnie

Cześć 🙂

Nazywam się Kamil i ciesze się, że zajrzałeś na mojego bloga. Jak superbohater z podrzędnego amerykańskiego komiksu mam dwa życia – jestem Full-Stack Developerem w Polskim Radiu, a po godzinach buduje swój startup przy pomocy narzędzi oferowanych przez chmurę Microsoft Azure.

Pamiętam, jak mając 15 lat mama mi mówiła – “Czy ciebie do reszty pogrzało? Tylko ten komputer i komputer! Będziesz gruby i nigdy pracy nie znajdziesz!”. Cóż, z pracą się pomyliła. Za pomocą tego bloga chciałbym się podzielić z Tobą doświadczeniem zebranym przez wiele lat pracy jak i samokształcenia. Na dzień dzisiejszy jestem zafascynowany połączeniem back-endu z devOpsem, dlatego też większość teraźniejszego contentu bloga oscyluje wokół tematów takich jak .NET Core i Docker, jednak nie obce są mi zagadnienia front-endowe.

W wolnych chwilach lubię czytać dokumentację…. żartuje mam jeszcze jakieś życie poza programowaniem :P. Relaksuje się przy kubku dobrego kakałka. Kiedy mogę łapie za pad od XBox-a (FIFA rlz!). W momentach natchnienia chwytam za jedno ze swoich wioseł (głównie nie podłączonych, by nie wkurzać sąsiadów). Jestem trochę uzależniony od oglądania seriali na netflixie. A i tak, jak coś to i dziewczynę mam.

Jeżeli Chcecie mnie o coś zapytać, lub po prostu pogadać, to zapraszam do kontaktu: kontakt