data.mdx.frontmatter.hero_image

Nowe Wyzwania!

2021-10-17 | Bez Kategorii | bd90

W życiu, tak jak i w projektach IT jedyną pewną rzeczą jest zmiana. Dlatego po ponad dwóch, bardzo udanych latach pracy jako konsultant firmy 7N postanowiłem ruszyć dalej w kierunku nowych wyzwań. Zostałem liderem technicznym w firmie Exeno. Projekt, którym będę dowodził jest niesamowicie ciekawy i unikatowy na skale globalną. Oczywiście możliwość płatności za pomocą crypt to tylko wierzchołek góry lodowej. Jest tam niesamowicie więcej rzeczy do stworzenia, jednak ze względu na podpisane NDA nie mogę mówić o planach spółki 😜 Mam nadzieje że mi to wybaczycie.

Pierwszy miesiąc był naprawdę ciekawy, głównie dlatego, że musiałem zapoznać się z wszystkimi procesami, które występują obecnie jak i tymi, które są planowane do uruchomienia w najbliższej przyszłości. Aby przejść przez to dość sprawnie, postanowiliśmy przeprowadzić warsztat Big Picture Event Storming, który też pozwolił na szybki onboarding nowych osób. Jako że to był mój pierwszy od czasu lockdown-a warsztat Event Storming-owy poprowadzony on-premises to miałem naprawdę wielką radochę z możliwości poprowadzenia go!

Tutaj macie kilka fotek, które pokazują jak wyglądał przebieg warsztatu :) Oczywiście z różnych względów musiałem część elementów rozmyć.

Warsztat był mega udany. Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i za wszystkie dyskusje, które wynikły podczas tego warsztatu. Jestem pewien, że to początek naprawdę udanego projektu, który rozkręci adopcję kryptowalut na jeszcze szersza skale niż jest obecnie.

Natomiast co do przyszłości tego blog-a, to napewno możecie się spodziewać więcej mięsa związanego z Gitlab CI, Relacji z .NET Developer Days, jak i trochę więcej tematów około dotnet-owych.

Do Następnego!

Cześć 🤟

PS. Jeżeli to czytasz to musisz wiedzieć że nadal rekrutuje ludzi do swojego zespołu. Wymagania jak i formularz zgłoszeniowy możesz znaleźć tutaj: https://justjoin.it/offers/exeno-programista-net

Natomiast jeśli masz jakieś pytania co do oferty, to zawsze możesz napisać do mnie czy to przez zakładkę Kontakt, moje sociale LinkedIn, Twitter, lub po prostu skrobnąć mi maila na kamil[at]bd90.pl! Ewentualnie jak będziecie na .NET Developer Days, to także zachęcam do złapania mnie ;)

By Bd90 | 17-10-2021 | Bez Kategorii